www.ELASTIC.cz

vše pro vaše webové stránky a úspěšné podnikání na internetu

Reklama na internetu

Objemy rozpočtů pro internetovou reklamu stále stoupají. Není se čemu divit. Reklama na internetu má vysokou účinnost a možnost přesného zacílení na konkrétní segment zákazníků. Náklady na reklamu jsou přesně zjistitelné a dají se velmi snadno optimalizovat.

 

Reklama na Facebooku

Facebook je hitem posledních několika málo let. Síť Facebook se skvěle hodí pro cílené reklamní kampaně. Dokáži vám sestavit reklamní kampaň cílenou na konkrétní skupinu lidí (věk, pohlaví, lokalita, zájmy...).

 

PPC reklama

PPC reklama (Pay Per Click - platba za kliknutí) je výborný způsob, jak na své stránky přivést potenciální zákazníky. Díky možnosti přesného zacílení je PPC reklama velice efektivní. Jednoho návštěvníka vašich stránek můžete získat již za 30 haléřů. Obvyklé rozpětí cen je 0.3 až 9 Kč za návštěvníka. Profesionálně řízené PPC kampaně vám přinesou množství zákazníků a zvýší vám tržby. Účtuji si hodinové sazby + aktivační poplatek. Nebudete platit poplatek ve formě procenta z celkového rozpočtu reklamní kampaně (jako je to u mnoha konkurenčních firem).

 

PPC reklama se vyplatí

Nespornou výhodou PPC kampaní je možnost nastavit si maximální cenu za proklik. Tím určíte maximální cenu návštěvníka, který k vám přijde z PPC reklamní sítě (např. z Skliku, což jsou reklamy zobrazující se na Seznam.cz). Pokud máte přehled o konverzním poměru (vyjadřující poměr objednávek a návštěvníků), snadno si můžete spočítat návratnost investic do PPC kampaní. Zařídím vám, aby se na vaše webové stránky dostali návštěvníci za optimalizovanou cenu, čímž můžete hodně ušetřit z rozpočtu na reklamy.


Vzhledem k mým více než 13letým zkušenostem si troufám tvrdit, že umím efektivně spravovat PPC reklamní kampaně, vytvořit pro vás zajímavý a hlavně účinný reklamní inzerát, umím najít správná klíčová slova pro váš obor, vyhodnocovat a optimalizovat reklamní kampaně.

 

PPC reklama je rychlá

Potřebujete na vaše stránky dostat rychle velké množství návštěvníků? S PPC reklamou to není problém. Vytvoření vhodného inzerátu, nalezení klíčových slov a spuštění reklamní kampaně je otázkou několika minut, zpravidla do jedné hodiny začnou na vaše webové stránky proudit noví zákazníci. Díky rychlosti je možné reklamní kampaně snadno optimalizovat k vyššímu účinku. Samozřejmě je nutné reklamní kampaň nadále spravovat - hledat nová klíčová slova, upravovat maximální ceny za proklik, experimentovat s textem inzerátu atd.

 

Rychle k věci...

webové stránky
efektivní řešení pro vaši internetovou prezentaci

SEO analýza
podrobný rozbor vašich internetových stránek

SEO optimalizace
dostanu váš web na přední místa vyhledávačů

více návštěvníků
přivedu na vaše stránky více zákazníků

internetový obchod
řešení pro internetový prodej (eshop)


Kontaktujte mne

e-mail info@elastic.cz