www.ELASTIC.cz

vše pro vaše webové stránky a úspěšné podnikání na internetu

Vytvořím vám profesionální webové stránky

V oblasti tvorby webových stránek mám bohaté zkušenosti. Mnou první vytvořená webová prezentace se na internetu objevila již v roce 1997. S více než 13letými zkušenostmi vám mohu nabídnout kvalitní webové stránky, které vaši firmu či produkt budou profesionálně reprezentovat.

 

Webové stránky

Internetové stránky tvořím za pomoci moderních technologií - XHTML, PHP, CSS, XML. Vaši webovou prezentaci mohu oživit technologiemi Ajax nebo Flash. Zvláštní důraz kladu na preciznost provedení, jednoduchý účinný design, vhodnou sémantiku webu a základní SEO. Právě díky optimalizaci se vaše webové stránky objeví na předních místech ve vyhledávání (Google, Seznam.cz).

 

Internetový obchod (eshop)

Provozujete kamenný obchod a chcete prodávat i pomocí internetu? Nebo chcete začít podnikat se zbrusu novým internetovým obchodem? Mám pro vás efektivní řešení pro provoz internetového obchodu. Eshop splňuje základní prvky SEO a přístupnosti. V uživatelsky příjemném prostředí je pro návštěvníky nakupování radost.

 

Webhosting

Kvalitní webové stránky potřebují i kvalitní webhosting, tedy místo pro váš web. Pořiďte si kvalitní webhosting ode mě za velmi výhodnou cenu. Nabízím dostatek místa pro data, dostatečný měsíční přenos dat, podporu technologie PHP, databáze MySQL, e-mailové schránky, statistiky a ftp účty. V krátkosti vše, co je nutné k bezproblémovému provozu internetové prezentace.

 

Vícejazyčné webové stránky

Pro vaše webové stránky zajistím překlady textů do nejrozšířenějších světových jazyků. Spolupracuji pouze s ověřenými překladateli, kteří mají dlouholeté zkušenosti s daným jazykem.

 

Ceny

Vzhledem k povaze práce se cena každého projektu hodnotí individuálně. Cena se odvíjí od rozsahu stránek, náročnosti programování, množství doplňků (redakční systém, návštěvní kniha, kontaktní formulář atd.) a dalších požadavků klienta. Obecně se dá řici, že standardní desetistránkovou firemní prezentaci vytvořím za cenu kolem 15 tisíc.

 

Rychle k věci...

webové stránky
efektivní řešení pro vaši internetovou prezentaci

SEO analýza
podrobný rozbor vašich internetových stránek

SEO optimalizace
dostanu váš web na přední místa vyhledávačů

více návštěvníků
přivedu na vaše stránky více zákazníků

internetový obchod
řešení pro internetový prodej (eshop)


Kontaktujte mne

e-mail info@elastic.cz